Łukasz Byczkowski & Marcin Makara – pożegnanie redaktorów naczelnych

Roczną kadencję kończą redaktorzy naczelni MF Cinerama – Łukasz Byczkowski & Marcin Makara. W minionym roku ukazało się mnóstwo interesujących tekstów, recenzji, artykułów oraz wywiadów. Redaktorzy dołożyli wszelkich starań, aby jakość naszego portalu pozostała na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym, jak i graficznym.

Oprócz publikacji tekstów i organizacji ciekawych wywiadów, zrealizowali dla Cineramy kilka materiałów filmowych m.in. materiał zza kulis filmu ENDGAME (2020) reż. Michała Wasilewskiego. Na naszym portalu możecie przeczytać rozmowę z twórcami tego filmu.

Zrealizowali relację z festiwalu filmowego Octopus Film Festival 2020. Na naszym portalu możecie także przeczytać i obejrzeć wywiad z organizatorami/dyrektorami artystycznymi tego wydarzenia.

Zrealizowali relację z ogólnopolskiego festiwalu filmowego OnArt Film Festival 2020. Nasz portal, za sprawą redaktora naczelnego Łukasza Byczkowskiego, został patronem tego wydarzenia. Na naszej stronie możecie przeczytać i obejrzeć wywiad z dyrektorem artystycznym tego wydarzenia.

„Dziękujemy wszystkim redaktorom i redaktorkom, a także opiekunowi redakcji za współpracę w minionym roku. Praca na tym stanowisku przyniosła nam dużo satysfakcji, ale przede wszystkim pozwoliła poszerzyć wiedzę oraz doświadczenie. Była to świetna okazja do sprawdzenia się w nowej roli, a także szansa współpracy z najwybitniejszymi redaktorami/redaktorkami, twórcami filmowymi oraz organizatorami najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce – z której skorzystaliśmy i za którą jesteśmy bardzo wdzięczni. Mamy nadzieję, że content przypadł naszym czytelnikom do gustu i że udało się – w jakimś stopniu – spełnić pokładane w nas oczekiwania”.

Łukasz Byczkowski & Marcin Makara

Wkrótce ogłosimy konkurs na nowego redaktora naczelnego MF Cinerama…

Udostępnij przez: